Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010 - matematyka: odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 28 kwietnia 2010 r. o 12:17
bo wodorotlenek wapnia jest silnie higroskopijny czyli pochłania wodę.to jedna z jego właściwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaa pie**ole co to miało w ogóle być? Ja mam największą średnią w szkole,fakt zrobiłam wszystkie zadania ,ale czego one miały dotyczyć..to nie było nawet okropne ale w ciul poje**** ;/ ta Polska już spada na psy wymyślając takie zadania;/ Mogli nam od razu dać taki poziom jak na maturze to by nie było większej róźnicy;/ i cała przyszłość psozłą sie jeb*ć!!! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra... ja myślałam że humanistyczny był trudny ale jak zobaczyłam dzisiaj co było stwierdziłam że wczoraj nie było tak xle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bo wodorotlenek wapnia jest silnie higroskopijny czyli pochłania wodę.to jedna z jego właściwości.
Ok dziekuje.. bo mi sie kojarzył z wykrywaniem CO2 w poietrzu.. dzieki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten egzamin to jakieś dno!!!! jak będę miała 20 pkt to będę szczęśliwa. polski był banalny a teraz tak nam dosrali że do mojej wymażonej szkoły to sie nie dostane. pójdę chyba do zawodówki ;/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadziejny test w życiu gorszego nie widziałem......... powodzenia jutro z językowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Honia napisał:
Jaa pie**ole co to miało w ogóle być? Ja mam największą średnią w szkole,fakt zrobiłam wszystkie zadania ,ale czego one miały dotyczyć..to nie było nawet okropne ale w ciul poje**** ;/ ta Polska już spada na psy wymyślając takie zadania;/ Mogli nam od razu dać taki poziom jak na maturze to by nie było większej róźnicy;/ i cała przyszłość psozłą sie jeb*ć!!! ;/
Jesli o to chodzi to matura podstawowa z matmy ma podobny poziom tyle ze tu mielismy z wszystkich dziedzin zadania..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katastrofa!! Strasznie trodny byl ten egzmin i źle mi poszlo szczególnie zadania otwarte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im po prostu coś oidwaliło że takie trudne zadania dali, a coś co jest śmiesznie to to , że na portalach wiedzy dają różne wyniki i toi osoby już po studiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie katastrofa... ;/ nawet moja wicedyrektorka mówiła ze to przegiecie.... ;/ ;/ ;/ trudniejszy chyba nie mógł byc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!! co to było....?????? lepszego się nie dała wymyślić... jak taki przeciętny uczeń miał to napisać to było dla kogoś kto ma same 5 i 6! nie każdy jest taki dobry z przedmiotów ścisłych.... a raczej większość ma z nimi problem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okropne jak dla mnie zadania otwarte spoko z matematyki i fizyki ale zamknięte masakra :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tak było , bo to zaznaczyłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna porażka!! nigdy bym się nie spodziewała takich zadań!..;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale było proste ohhhhh panowie dziekuje z kazdego po 40 pónktów mam na bank
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bylo chore i jeszcze raz chore!.Zadania na poziomie liceum.Druga rzecz zero praktyki same zadania na myślenie.W tym roku progi punktowe do liecum beda straszne zanizone.Zaloze sie ze polowie polskim 3klasistom poszlo dzis zle.Ja osobiscie niezrobilem 2-3zadan.Pytania i odpowiedzi beznadziejne poprostu masakra!!CKE przesadzilo.Po 3 czemu byl taki poziom w porównaniu do ubieglych lat?piszcie swoje opinie moze to ich zmobilizuje do myslenia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez obrazy dla wszystkich, ale ten test był po prostu łatwy, nawet dla ucznia trójkowego. Życzę powodzenia wszystkim, ale najlepiej będzie jeśli się pomodlimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otwarte nie były złe, gorzej z tymi zamkniętymi... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój... Z geografii spodziewałem się raczej liczenia czasu, mapy, ew. Parków Narodowych, ale żeby GEOLOGIA!!!??? Z chemii też spodziewałem się bardziej zadań, a nie takich kretyńskich szczególików... Z matmy te zadania też były jakieś dziwne, ale przede wszystkim było ich za mało!!! Skoro na humanistycznym dominują zadania z polskiego, to na ścisłym przynajmniej te 40% zadań powinno być z matmy!!! Mam nadzieję że poobniżają te progi na dostanie się do szkół, bo jak nie, to ja nie wiem co będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w poprzednich latach egzaminy były banalne a ten byl po prostu straszny.. humanistyczny nie byl najgorszy ale tez byly łatwiejsze.. nie spodziewalem sie takiego trudnego egzaminu;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...